A MOŻE W BESKID WYSPOWY?

22 sierpnia 2021

                                                      
Wypad na Modyń (1029 m n. p. m.)⛰🏞 rozpoczynamy w Łącku, za kościołem.
Żółty szlak początkowo prowadzi asfaltową drogą , przez miejscowość Kicznia. Na trasie mijamy piękne sady jabłoniowo-śliwowe i można posmakować prawdziwych, dojrzałych węgierek.
Następnie dochodzimy do lasu, po drodze spotykając niewielu turystów. 🌤Pogoda jest piękna, więc odpoczywamy w słoneczku na polanie i z nową energią wspinamy się ścieżką na szczyt Modyni, 🚶‍♀️🚶🥾 do wieży widokowej, wzniesionej w 2021 roku.
Jest solidna i bardzo ładna, a widoki z niej są wspaniałe – od Beskidów po Tatry. Spędziliśmy tam dłuższą chwilę, delektując się pięknem gór Beskidu.
Podobno to góra zakochanych, 👩‍❤️‍👨na pewno promieniuje jakąś dobrą, energią, bo spędzamy tam dłuższy czas.
Koledzy zapalają znicze, dla uczczenia pamięci przewodnika beskidzkiego, Prezesa Oddziału PTTK w Krośnie Ryszarda Majki “Mauzera”.🔥
Spotykamy też tajemniczego Brodacza🧔 z dronem, który zgodził się zrobić nam kilka zdjęć. 😊Po odebraniu poczty okazało się, że to znany z kanału na YouTube „Wibracje życia” , podróżnik – Dariusz Andrzejewski. DZIĘKUJEMY!
Obejrzyjcie piękne, z pasją zrobione filmy, opowiadające historię także bliskich naszym sercom okolic: https://www.youtube.com/c/Wibracje%C5%BBycia
Relacja: J.K.
Zdjęcia: Wiola, Beata, Dariusz Andrzejewski

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/