Mikołajkowy spacer

5 grudnia 2020

Tegoroczny mikołajkowy spacer nie był zorganizowanym wyjazdem, ale tradycja została utrzymana. Grupa Cybantów, która uważa, że ruch, świeże powietrze i piosenka jest dobra na wszystko wyruszyła na trasę,  żeby poznać mało znany zakątek koło Rymanowa.
Przyodziana w mikołajkowe czapeczki ,a niektórzy nawet w czerwone płaszcze, wędrowała polnymi drogami, przez łąki, zabagnionymi  dolinkami  i leśnym duktem z Bartoszowa na Łysą Górę , zboczem Kopca na  Łysą Górkę i z powrotem  do Bartoszowa, nad stawy rybne.
Łyse Góry nie były całkiem łyse, bo urzekały widokiem na rozległe pasmo Pogórza Bukowskiego usianego wiatrakami, dalekie Pogórze Dynowskie, rozsiane wioski oraz miasta Rymanów i Krosno.

Gdyby spacer był dwa dni temu byłby widok jak na poniższym relive, a dzisiaj przy prawie bezwietrznej pogodzie , błękicie nieba można było zachwycić się złotem modrzewia i rudością traw (jak na fotografiach), a nade wszystko cieszyć się, że dane nam jest razem wędrować, palić ognisko i przy akompaniamencie gitary Ryśka śpiewać piosenki.
Dziękujemy Kołu Wędkarskiemu z Rymanowa za udostępnienie wiaty.

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/