Na wędrówkę lub na narty – relacja

18 lutego 2018

Na wędrówkę lub na narty 17 lutego 2017 r.

Kolejna sobota spędzona aktywnie z „CYBĄ”. W tłusty czwartek pada spontanicznie hasło, a może pojedźmy do Bystrego/k.Baligrodu – tam będą zawody w narciarskie zjazdowym NADOBNICA NA GIGANCIE. Następnie FACEBOOK i w kilka dni jest pełna grupa gotowa do wyjazdu. Ta sobota to dla nas: radosna grupa, słoneczna pogoda i zimowa sceneria. |
Po dotarciu na miejsce pod stokiem zostawiamy naszą szefową Dorotę, która będzie brała udział w zawodach. Zaraz na wejściu jest poproszona o wywiad dla RADIA RZESZÓW, gdzie pięknie reklamuje CYBĘ.

Pozostali uczestnicy wyjazdu udają się na górską wędrówkę. Kilka osób zaprawionych w zimowych przejściach wybiera trasę na na Chryszczatą.

Pozostała grupa na czele z Robertem idzie nowo wytyczanym szlakiem do Jeziorka Bobrowego przez Kamienną. Jesteśmy pierwszą grupą, która pokonuje ten piękny szlak. Wiedzie Doliną Rabskiego Potoku trochę pod górkę, trochę z górki, przez nowe, drewniane mostki zasypane kopułami śniegu.

Pod nogami puszysty śnieg, a nad głowami również białe czapy na drzewach. Wszystko skrzy się w promieniach słońca. Idziemy zachwyceni. Na d Jeziorkiem Bobrowym spotykamy się wszyscy.
Wracamy do Bystrego, na stok narciarski i dowiadujemy się, że Dorota zjechała slalomem i na pamiątkę otrzymała medal za uczestnictwo. W tym czasie również Kamil Stoch zdobywa medal w Pjongczang. Podwójnie szczęśliwi wracamy do domów i żegnamy się jak zwykle słowami DO ZOBACZENIA.

 

J.W
Fot. Teresa Poniatowska i inni uczestnicy

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/