Oj działo się … w 2017 roku

17 grudnia 2017

Tak jak w ubiegłym roku postanowiliśmy podsumować mijający rok w turystyczny sposób. Przy blasku pochodni (zrobionej domowym sposobem) i latarek wyszliśmy na Cybę. Jest to niewysokie wzniesienie, ale w mroku nocy wyglądało na bardziej okazałe, niż w blasku dnia. Na wierzchołku płonęło ognisko. Na podstawie świateł na horyzoncie można było określić położenie okolicznych miejscowości, rozpoznać majaczące pasma Pogórza Karpackiego.

Z Cyby powędrowaliśmy drogą, wśród pól, do Szkoły Ludowej w Żarnowcu, gdzie nad ogniskiem pieczona była kiełbaska, w budynku zaś czekały świąteczne wypieki, makowce, pierniki, chleb, proziaki….


Podczas przedstawionej fotograficznej prezentacji wydarzeń doliczyliśmy się w mijającym roku 24 wycieczki, 2 imprezy rozrywkowe, 2 imprezy plenerowe, 9 spotkań z ciekawymi ludźmi
i oczywiście przegląd diaporam. Dziesięć osób, które uczestniczyło w największej ilości wycieczek otrzymało tytuł Wędrowniczek 2017/ Wędrowniczka 2017. Przyznano także tytuły Senior Wędrowniczka 2017 najstarszej turystce – pani Emilii Klekot oraz tytuł Najmłodszy Wędrowniczek – Dawidowi Jaskółce oraz tytuły Rodzinom Wędrowników.

Jadzia napisała zabawny wiersz, w którym zawarte było całe nasz wspólne wędrowanie. Wiersz wraz
z życzeniami poniżej.
Tak jak zawsze nasi koledzy gitarzyści bez wytchnienia grali do późnych godzin nocnych. Wszyscy wspaniale się bawili.


Otwartymi ramionami witamy każdą nową osobę. Zapraszamy do wspólnego wędrowania i odkrywania piękna ukrytego w przyrodzie i zabytkach.

Do Siego Roku!

Fot. Tomek Gruszka; Antek Mrowiec

 

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/