Projekt Grupy “Cybanci”

logo_podkarpackie_inicjatywy_lokalne_oryginal

Chodzimy – nie błądzimy

Jesteśmy grupą osób, które spotkały się na wykładzie podróżniczym organizowanym przez Koło Turystyczne “Cyba” w Jedliczu, Oddział PTTK w Krośnie. Podczas rozmowy doszliśmy do wniosku, że mieszkamy w miejscowościach Gminy Jedlicze i mało ją znamy. Zapadła decyzja, żeby wziąć udział w projekcie o tematyce turystyka i krajoznawstwo. Nasz projekt otrzymał dofinansowanie.

Nazwaliśmy się „CYBANCI” – Jadwiga Borowy, Ewelina Wojnar, Krzysztof Ryglewicz, bo lubimy wędrówki z Kołem Turystycznym „Cyba”.

Głównym założeniem  naszej  inicjatywy  jest  opracowanie i wydanie “Informatora turystyczno-krajoznawczego. Chodzimy – nie błądzimy po  Gminie Jedlicze” w  formie papierowej oraz zamieszczenia map z trasami na stronie internetowej.

O wszystkich akcjach związanych z projektem będziemy informować na tej stronie. Zapraszamy do współpracy i uczestnictwa w konkursie, wycieczkach….

„Projekt dofinansowany z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”, który realizowany jest w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, nadzorowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskie””


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/