STOP WANDALIZMOWI

25 lipca 2021

                Może nie wszyscy wiecie, że nazwa naszego Stowarzyszenia pochodzi od nazwy lokalnej wzniesienia CYBA (289 m n. p. m.) położonego pomiędzy Jedliczem, a Chlebną.
               Od maja 2018 roku działka na Cybie jest wydzierżawiona od skarbu państwa na okres sześciu lat. Dzierżawcą działki jest pan Roman Krawczyk, który opłaca podatek i udostępnia teren w ramach pomocy Stowarzyszeniu. Dzięki wspólnym staraniom zagospodarowaliśmy teren w ławeczki, stół, palenisko, znajduje się tam tablica informacyjna z regulaminem użytkowania i maszt z flagą – logo Stowarzyszenia.
 
             Miejsce to służy wypoczynkowi wszystkich mieszkańców, służy do spotkań turystycznych , z terenu korzysta miejscowa młodzież, po której pozostaje nieporządek, szkło, śmieci.
Rozumiemy, że młodzi ludzie nie mają w Jedliczu terenu do spotkań, czy zorganizowania ogniska, ale czy muszą pozostawiać po sobie sterty śmieci i potłuczonego szkła?
               Stowarzyszenie nie ma możliwości podpisania umowy na odbiór śmieci, sami porządkujemy teren. Czy nie można po sobie zostawić porządku, przecież jesteście u nas gośćmi!
 
Znów sami sprzątaliśmy teren, zaśmiecony i zdewastowany przez zwykłe chamstwo i wandalizm! Może zamiast dewastować, sami zorganizujcie drewno, farby, poszukajcie terenu do rekreacji, dajcie coś od siebie, a nie tylko niszczcie!!!

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/