Z GRATULACJAMI U “BŁĘKITNYCH”

10 sierpnia 2020

W sobotę 8 sierpnia 2020 przedstawicielki naszego Zarządu: prezes Jadzia Karamus i Aga Longawa uczestniczyły w obchodach Jubileuszu 60- lecia istnienia Ludowego Klubu Sportowego Błękitni Żeglce. Oficjalne zaproszenie przyszło od Prezesa Błękitnych, którym jest nasz kolega, członek ST „Cyba” Tomek Serwa – znany wszystkim jako Friko.
Z tej okazji Zarząd ST „Cyba” ufundował szklaną statuetkę, którą z podziękowaniami za zaproszenie i gratulacjami oraz życzeniami sportowych sukcesów wręczyłyśmy na ręce Prezesa LKS Błekitni.
Uroczystość odbywała się w pięknym Domu Ludowym, który powstał dzięki działaniom i pracy całej społeczności wsi Żeglce.
W oficjalnej części uroczystości , którą prowadził również nasz kolega Cybant: Piotrek Dedowicz – Dedo, wręczano odznaczenia, a nasz zaprzyjaźniony Prezes Tomek otrzymał Srebrną Odznakę: Zasłużony dla Podkarpacia przyznaną przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. GRATULUJEMY!
Nie zabrakło przemówień i gratulacji, prezentów i słów uznania za dotychczasową działalność Klubu. Równie miłym akcentem były występy wokalne i kabaretowe w wykonaniu lokalnych talentów. Na wystawie można było obejrzeć sportowe trofea i przeróżne gadżety związane z działalnością klubu.
Jesteśmy pełne uznania i podziwu dla społeczności Żeglec, tutaj mieszkańcy potrafią zjednoczyć się we wspólnym działaniu podczas wielu przedsięwzięć i uroczystości.
Dziękujemy za miłe przyjęcie, serdeczną atmosferę i pyszności przygotowane przez lokalne gosposie, (między innymi proziaczki Beatki, kto jadł na wycieczkach, ten wie). DZIĘKUJEMY!
A my tam byłyśmy miód i … piłyśmy 😃
Jadzia i Aga

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/