ANDRZEJ DUBIEL

23 maja 2023

Wieść o odejściu Andrzeja ogromnie nas zaskoczyła i dopiero urealniła się w środę 24 maja 2023 r., gdy szliśmy na miejsce jego spoczynku. Przez kilka lat wędrował z nami dzieląc czas pomiędzy góry, wodę i zwierzęta. Pozostanie w pamięci jego gawędzenie o Kole Łowieckim, zdobywaniu Kilimandżaro czy dyżurach w goprówce na Solinie. Zawsze pogodny, życzliwy i pomimo, że nigdy się nikomu nie narzucał, jeśli nie wsiadł do busa padało pytanie „A gdzie Andrzej?” Pozostał z nami, Cybantami” w pamięci i na fotografiach.

Dorota M.

Zdjęcia od Antka, Pawła, Małgosi i Agaty.

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/