Spotkanie Andrzejkowe 30-11-2018

20 grudnia 2018

Nasz wieczór andrzejkowy nie miał, jak to dawniej bywało, matrymonialnego charakteru, tylko był okazją do spotkania w gronie Cybantów. Przybyli na niego Ci, którzy lubią poruszać się przy skocznej muzyce, którą odtwarzał Piotr, lubią śpiewać przy akompaniamencie gitarzysty Ryśka. Stoły zastawiono „czym chata bogata”, czyli przysmakami przyniesionymi przez uczestników.
Nie zabrakło bigosu, czerwonego barszczu, smalczyku, sałatek, kanapek…..

Każdy, bez względu na płeć, wiek i stan cywilny, mógł powróżyć z wosku czekającą go przyszłość. Oświetlane woskowe kształty interpretowali wszyscy. Najczęściej dopatrywano się egzotycznych podróży, wędrówek z plecakiem, spotkań z ukochaną lub ukochanym…

Były również wróżby ukryte w pierożkach pieczonych przez Małgosie lub losowanie horoskopów przygotowanych przez Jadzię. Wieczór upłyną w bardzo miłej atmosferze z dala od problemów dnia codziennego.

Na nasze wydarzenia zawsze zapraszamy wszystkich chętnych, nie tylko członków ST „Cyba”. Jest tylko jeden warunek uczestnictwa – trzeba mieć pozytywne nastawienie do wspólnego, miłego spędzania czasu.

D.M.

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/