„Warto zobaczyć w Gminie Jedlicze” – podsumowanie konkursu

10 lipca 2015

„Warto zobaczyć w Gminie Jedlicze” – podsumowanie konkursu

 Zapytani – „Co można zwiedzić w Jedliczu?” wymieniamy kilka zabytków w okolicy i nie dostrzegamy nic ciekawego. Ogłoszony konkurs pod hasłem „Warto zobaczyć w Gminie Jedlicze” pokazał ,że poza zabytkami są miejsca ciekawe pod względem przyrodniczym, widokowe, stare domostwa….

Komisja konkursowa w składzie: przewodniczący : Jerzy Duda i członkowie; Marek Osoliński, Dorota Mróz, Jadwiga Karamus oceniła fotografie i prace plastyczne biorąc pod uwagę: zgodność prac z regulaminem i tematem konkursu, kreatywności, pomysłowość
i jakość wykonania. Miała niełatwe zadanie ponieważ wpłynęło 60 prac. Spośród nich nagrodzono 15 fotografii i 20 autorów prac plastycznych. Wśród nich 5 osób otrzymało szczególne wyróżnienie i upominki od Pani Burmistrz Jolanty Urbanik.

Nagrodą w konkursie była wycieczka autokarowa do Ciężkowic i Stróż. Sponsorami wycieczki byli: Jedlickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Bank Spółdzielczy w Rymanowie, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jedliczu oraz Edward Nowak przewodniczący Rady Powiatu Krośnieńskiego.

Wyróżnione prace:

Moderówka „Aleja dębowa w różnych odsłonach”

1 2 3Daria i Dominik Szafran 18 GZ „Smerfowi Gromadaze Smerfowego Lasu” z Jaszczowi.

„Galeria rzeźby Jana gajdy w Chlebnej” Szymon Tomkiewicz SP w Jedliczu

4

 Kapliczka słupkowa z XIX w. w Chlebnej – Gabriela Bugiel SP w Jedliczu

5

Dworek Marii Konopnickiej w Żarnowcu – Krzysztof Mastej SP w Dobieszynie

6

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/