ZMIANY W „CYBIE” (2022)

8 grudnia 2022

Cześć Kochani!

No cóż, nic nie trwa wiecznie, a to co dobre zawsze trwa za krótko. Zmiany nie omijają również naszego Stowarzyszenia. Chciałem Was poinformować, że pierwsza prezeska, można śmiało powiedzieć, matka założycielka Naszego Stowarzyszenia – Dorota Mróz, od grudnia przekazała administrowanie stroną internetową „kolocyba.pl” i myślę, że jest to dobry moment na podziękowania.

Tak więc DOROTKO, właśnie z tego miejsca chciałem w imieniu nas wszystkich, zakręconych wokół Cyby, serdecznie Ci podziękować za: czas, serce, życzliwość i energię (liczoną w gigawatach) poświęcone naszemu Stowarzyszeniu. W dużej mierze głównie Tobie zawdzięczamy, że nasze Stowarzyszenie jest jedyną i niepowtarzalną Cybą. Kończąc już, życzymy Ci spełnienia życzeń i zrealizowania wszystkich planów.

Pamiętaj, że Cię wszyscy kochamy, chociaż bardzo żałujemy, że masz dla nas coraz mniej czasu.

A ja, Wojtek, skoro się pchałem do zarządu, to teraz muszę jakoś ogarnąć prowadzenie tej strony i nie zepsuć tego co już jest zrobione 😊 (podziękowania dla Damiana, pierwszego admina tej strony). Oczywiście większość będę kopiował z cybowego FB, ale jak mi się zdarzy wystukać coś od siebie, to podpiszę inicjałami ww.

Czyli wiecie już do kogo mieć pretensje jak coś na stronie nie wypali 😉.

Pozdrawiam – ww.

Komentarze zablokowane.


Powered by http://wordpress.org/ and http://www.hqpremiumthemes.com/