Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć własnym transportem,
to informujemy, że o 9.30 ruszamy z Beska. Zbiórka przy wiacie.
Komentarze zablokowane.
WALNE ZEBRANIE 2026
SKŁADKA CZŁONKOWSKA
Dołącz do Nas!
Jeśli mieszkasz w Gminie Jedlicze lub w gminach sąsiadujących z nią lub dalej i dalej, a interesują Cię nasze turystyczne wojaże, te bliskie i dalsze zapraszamy!